این پزشک ها

دندانپزشکی که می‌رویم،‌ با زنش که متخصص زنان است در یک واحد مطب دارند. یک پزشک عمومی هم در همان واحد هست که هر کاری به فکرتان برسد انجام می‌دهد. از درمان پوست و مو گرفته تا ختنه اطفال.( ختنه "اطفال" ! این دقیقا چیزی است که روی دیوار چسبانده)

دیشب من و نیما ساعت ۷ وقت دندانپزشک داشتیم. اما ساعت ۸ نوبتمان شد. از آنجا که تنها نبودم زیاد بهم فشار نیامد. اما یک بار زن همین آقای دکتر را که ۲ ساعت منتظرم گذاشته بود،‌ شستم گذاشتم کنار. مجبورش کردم معذرت بخواهد! البته این کار را با هرکسی انجام نمی دهم. این کارم به شخصیتش هم مربوط می‌شد،‌ که احساس می‌کرد "حق با اوست و من باید خفه شوم و بگویم بله خانم دکتر شما سرتان شلوغ است، ما عوام چشممان کور باید منتظر شویم."

برای همین چیزهاست که از دکتر رفتن متنفرم.

پی نوشت بی ربط : انگار راستی راستی از دعوا خوشم می‌آید،‌ این را ببینید: چماق در دست کیست؟

/ 12 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
رضا

سلام. من بچه که بودم پیش یه متخصص ارتوپدی میرفتم تو یه کلینیک خصوصی. با این همه کلی افاده داشت و همیشه اخمو و بداخلاق. انگار که همین یه نفر فوق تخصص داره. البته فقط دکترا اینطوری نیستن. بعضی آدما وقتی مراجع زیاد دارن امر براشون مشتبه میشه!!!

محمد ايمانيان

دروغ چرا ! ما كه خودمان به چشم خودمان نديديم ! اما شنيديم كه يكي ميگفت عبارت ( ختنه براي تمام سنين ) را در جايي در مشهد ديده است !

پژمان

سلام به همه...بابا باور کنيد همشون(مون) اينطوريها نيستند(تيم)يه کم انصاف... و ديگه اين که...مگه آدم بزرگترا(بزرگتر از اطفال)ختنه نميکنند؟ به کاساندرا سلام برسونين.... شاد باشيد تو اين برف فراوون زيبا....

مریم اینا

برای پژمان: ماجرای ختنه که برای خنده بود، معلومه که همه رو میشه ختنه کرد- در مورد پزشکها هم من حکم کلی ندادم فقط مثال زدم و اینکه از دکتر رفتن بدم می آد یک احساس شخصیه و فقط احساسه! ممکنه توی نظرها حکم کلی داده باشن که خب من موافق نیستم.

فکر می کنم این از خود کم بینی شما باشد وگرنه هر کسی شخصیتی دارد که بخشی از آن ناخودآگاه است و فارغ از شغل و منصب و ... به عنوان مثال خود شما پزشک نیستید ولی به نظر باید متفرعن باشید

مونا

ختنه برای همه سنين ؟؟ تو مشهد ؟؟ آدرسش کجاست رفتيم اونجا بريم يه سر ببينيم

بچه ونک

من مخلص همه دکترها هستم و هر کی اونها را دوست نداشته باشه یا احمقه یا حسود !

مهم نيست

تو {وقتي نوع دوستي ادم زياد مي شود شما تبديل به تو مي شود} كي هستي منتظرم باش ................

علي

يك روز مريض بودم {سردرد}يك قرص سردرد مصرف كردم ....خوب نشدم . رفتم دكتر همان قرص را تجويز كرد خوب شدم. آخه چرا...

رضا

اين دندونپزشکه دکتر علن نبود؟