یک سریال خوب

چند سالی است به سریالهای هرشبی ماه رمضان عادت کرده ایم. معمولا هم برای سرگرمی تماشایشان کرده ایم. اما امروز اولین قسمت سریالی را دیدیم به اسم صاحبدلان و هر دومان تا آخر میخش شدیم. داستان معبری است که نوک سوزنی توانایی‌های ماورا طبیعی هم دارد. حسین محجوب نقش این مرد را بازی می کند و باران کوثری نقش نوه ای که با او همدل است. فکر کنم کار درست و حسابی ای باشد. کارگردانش محمدحسین لطیفی است.

امیدوارم زود قضاوت نکرده باشم و توی ذوقمان نزند. حالا هی بیایند هرسال به اسم سریال مذهبی شیطان و فرشته و برزخ و کلا فانتزی با ته مایه مذهبی تحویلمان دهند.

/ 12 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
الهام

برنامه افطاری پنج شنبه هفته آينده است فکر کردم از اينجا راحت تر می توانم پیدات کنم اگه تا شنبه خبری ازت نشه مجبورم در کاساندرا پيغام بزارم(شرمنده ولی دسترسی به تلفنت ندارم)قبل از رفتنتون بببينيمت بد نيست ممنون پ ن ببخشيد به متنت ربطی نداشت

نرگس

ببخشيد ولی اون تریپ تو آستين داشتن جواب عالمانه و عارف مسلکی کشکی دختره و آقا بزرگش دل و روده ی ما رو که مياره بالا. خصوصا اينکه امشب ديدم عارفه ی فيزيکخوان تو صورت پسرک ره گم کرده نگاه هم نميکند. جل الخالق.من نميدونم چرا همه ی دخترای دارای حکمت کريمه ی تلويزيون يا فيزيک ميخونن يا اسمشون نرگسه.

ع ل ی

واقعا باورم نمی شه چيزايی که تو می گی امسال اتفاق بيفته... گفتی صاحب دلان؟

م.عروج

سلام ببخشيدا ولی فکر کنم اون سريال شبکه ۲ قشنگ تر باشه يا حتی ۳ ای يه يا شبکه تهرانی يه

شمسی

من فقط ۲ قسمت از سريال رو ديدم و تا حالاش باهات موافقم تا بعد

SHS

نرگس جون چرا عقلت به جواب های درست و به جای باران قد نمی ده بهش گير می دی و می گی دل و رودمو بالا میاد ؟!!! چیه‌؟ تا یه دختر نجیبم پیدا می شه به صورت جنس مخالفش زل نمی زنه شاکی هم پیدا می کنه !! عقاید مسخرتو بذار در کوزه آبشو بخور !! ا

ش.پگاه

سلام نبايد از پخش و اشاعه ی خرافات که دين حنيف مارا زير هزاران سئوال بی جواب له می کند حمايت کنيم . اين جوانمردانه نيست . دين ما مبنايش عقل و فطرت است نه جادوگری و معجزه و کرامت و اين قبيل لاطائلات زاييده ی تخيل مرتجعين بی دين حاکم آخوند صفت يعنی نان به نرخ روز خور که سابق سر لقمه حلوای خيراتی در گورستان ها هزار فحش چارواداری به هم ميدادند و امروز شده اند امام مسلمانان و چه و چه فاعتبرو يا اولابصار!!! با پوزش قربانت شين .

علی

تا بوده همين بوده . اينا چيز تازای برای گفتن ندارند.

پيام

فکر کنم تا حالا ديگه بايد تو ذوقت خورده باشه!

يکتا

سلام اره بابا با حال بود اما بازی پور سرخ خوب نبود .قربونت