همزبانی

پس فردا جلسه افتتاحیه یا همان رونمایی از یک دیکشنری فارسی-هلندی در لایدن است. در هلند ۶۵ هزار فارسی زبان زندگی می‌کنند که ۳۰ هزار نفر آنها ایرانی هستند. انگیزه اصلی‌ام از رفتن به این جلسه دیدن افغانی‌هاست. هیجان دیدن‌شان را دارم و در ضمن خجالت می‌کشم از رفتاری که در کشورم با آنها می‌شود. نکته جالبی اگر آنجا بود که حتما هست، درباره‌اش خواهم نوشت.

/ 6 نظر / 11 بازدید
shohreh

rastesh miifahmam ke chi migi! man ham avalin rooz ke yeki az mardom ee nazanin ro didam ve inke cheghadr az accent eesh pish man khejalat mikeshid koli khodam sharmande shodam, ma moteasefane melat kami ta bishtari nejad parast hastim:|

حسنک

اين مطلب خيلی جدی ست . بر عکس اون حرفی که نوشته بودی ؛(در ضمن خجالت می‌کشم از رفتاری که در کشورم با آنها می‌شود) چند روز پيش يک کلیپ از رفتار بی رحمانه و وحشيانه هشت افغانی به يک دختر ايرانی که با کمال وقاحت و نامردی به تجاوز دسته جمعی میپردازند که البته توی موبايلم ذخيره اش کردم تا برای کسانی مثل شما که دل نازکتان برايشان کباب ميشود درصورت نياز بفرستم . بله افغانيهايی که سر سفره ايرانی ها به آب و نان ميرسند ميهمانانی بس ناجوانمرد و مزدور هستند . پس خواهش ميکنم با چشم باز به استقبال اين .... برويد.

حامی

سلام دوست عزيزم از مطلبتان بسيار لذت بردم ممنونآيا می دانيد استاد فتاح کيست؟و با او چه کردند؟

علی رضا

سلام دوست عزيزم از مطلبتان بسيار لذت بردم ممنونآيا می دانيد استاد فتاح کيست؟و با او چه کردند؟