هویجوری

امروز که بعد قرنی وقت کردم ایمیل چک کنم، گفتم چیزکی بنویسم .شاید بهانهای باشد برای ننوشتنم. و البته پراکنده هایی برای به خاطر سپردن بعضی چیزها.

هفته پیش دوستی را بعد از پنج سال دیدم. هیچ عوض نشده است، او هم همین را به من گفت. که البته تعارف بود. در واقع  امروز توجهم به این جلب شد که تعارف کرده. برای اینکه همکلاسی بیست ساله کلاس زبانم، وقتی فهمید متولد 57 ام کلی تعجب کرد. طفلک هنوز یاد نگرفته وقتی میگوید اصلا بهتون نمیآد، بعدش اضافه نکند بهتون میآد سنتون بیشتر باشه.

دراین چند هفته در حال اسباب کشی هستیم و مقداری کار اداری.چندین کار عقب افتاده هم روی هم انبار شده که در این خانه به هم ریخته اصلا نمیتوانم انجامشان دهم.کاش میزی داشتم و دفتری و محل کاری تا آنجا دور از همه مشکلات شخصی کارهایم را انجام میدادم.

 

/ 8 نظر / 7 بازدید
شايان

بهتر از این دیگه هیچ چی نمیشه . یک شغل پر درآمد برای شما فقط با سرمایه 10000 ریال. برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس زیر و یا وبلا گ زیر مراجعه فرمایید. http://www.masbi.com?reagent=00tx0j www.aryatejarat2400.persianblog.ir

رمضانی

سلام! اول ببينم کار ميکنه؟! پرشين بلاگ مرده امروز!!

سمانه

ااااااااااااااا!! آخ جون! يه بار ديگه سلام! اين چندتا پست آخر رو خوندم جالب بود! مخصوصآ اون اتوبوس های خصوصی که داغ دلمو تازه کرد!! تازه وسط راه هم که مسافر ميبينن با يه عشق و علاقه ی خاصی سوارش ميکنن که خدای نکرده ديرش نشه! اتوبوس بلیطی ها ایستگاه هم نگه نمیدارن... ای بر پدر پول لعنت!

مريم

سلام. درباره حقوق زنان نوشتم. به نظرتون نياز دارم. مرسی

مينا

به نظر اوضاع احوال بديه ولی خوب اسباب کشی بعضی وقتا باعث ميشه يکسری چيزای قديمی که هيچ وقت دلت نمی اومد بندازی بيرون با خيال راحت بندازی توی سطل آشغال و يک سری هم به اين و اون

بهادر

سلام وبلاگ قشنگی داری ميميناااااااااااا بای