حکایت ورزش زنان-۱

کره و چین تایپه، فینال 51 کیلوگرم زناندختران تکواندو کار ایرانی در برزخ میان رفتن و نرفتن به بازیهای آسیایی بودند. برای اینکه باید با حجاب شرکت میکردند و نمی‌شد. بالاخره رفتند. اما حتی یک عکس از مسابقاتشان ندیدیم،‌ پخش تلویزیونی پیشکش. برای اینکه چه معنی دارد دختر لگدپرانی کند.

پی نوشت برای شوپه: این هم عکس یک مسابقه تکواندوی زنان- پوشیده تر از این در ورزشها سراغ داری؟

/ 8 نظر / 6 بازدید
رضا

سلام اصلا چه معنی داره دختر نفس بکشه!!! خانوم مريم وقتی تو اخبار ديدم يکی از خانومای ورزشکار ايرانی با مانتو و روسری رفت تا مقابل حريفش قرار بگيره حسابی متوجه شدم که اينجا صد سال ديگه هم جهان سوم ميمونه.

مریم اینا

برای رضا: جدی نشون داد؟ خوب پس بی خود غر زدم- مشکل من این نیست که چرا با حجاب هستند،(این را مجبوریم فرض بگیریم)‌ مشکلم این است که حتی با حجاب هم نشانشان نمی دهند... ضمنا جهان سومی بودن ما دلایل دیگری غیر از حجاب دارد... مهمترینش این است که ملت تنبلی هستیم.

ق

اصلا چه معنايي دارد كه يك دختر پست پراكني كند؟

شوپه

خانم عزيز فکر می کنم شما از يک نکته ی کوچک غافل شديد و آن همانا سرلخت بودن حريف دخترکان جفتک انداز يا به قول شما لگدپران ايرانی می باشد. تازه معلوم نيست لباس رقبا تا چه حد کوتاه يا باز باشد و بعضی مواضع بی ناموسی شان هم به نمايش گذاشته شود. لابد می دانيد که اين خارجي های گوشت خوک خوار دين و ايمان درست حسابی ندارند و غيرت و ناموس سرشان نمی شود. اما ما که داريم چرا باید با طناب آن ها به چاه برویم و نشانشان بدهيم؟ توقع که نداريد مسابقه را فقط با تصوير يک نفر نمايش دهند و رقيبش را شطرنجی کنند؟

زهرا

انقدر لجم می گیره وقتی کسی (مثل آقای رضا) عقب مونده بودن ایران رو به خاطر اسلام و به ویژه حجاب می دونه. دود از گوش هام بیرون می زنه.

علی

خيلی عالی بود

مریم اینا

برای شوپه: لباس تکواندو رو که دیدی؟ زن و مرد هم نداره ، تازه کلاه هم سرشون می ذارن- اصرار من هم بر روی تکواندو و نه مثلا دو میدانی به همین دلیل بود... داور هم اگر زن باشد که خودت دیدی کت شلوار تنش کرده بود...

قاسم

باید بگویی چه معنی می دهد که دختر ایرانی لگد پرانی کند؟ ساعتی پیش یک فیلم حادثه ای در شبکه ی دو لگد پرانی ی دخترها به دخترها و پسرها به دخترها و دخترها به پسرها را نشان می داد