مهرورزي...

راست مي‌گويد شهرزاد:

"این جا ایران است و دولت ایران دولت عدالت گستر است. و فقرزدا
دختری جوان می تواند 5میلیارد تومان وام از بانک بگیرد و شرکت ها و موسسات در حال ورشکستگی باشند. چه اشکالی دارد؟
دختری جوان می تواند به واسطهء عمو یا پدر از بانک های دولت عدالت گستر وام کلان بگیرد و دختری نوجوان در گوشه بیمارستان بیفتد تا شاید کسانی که مثل خود او فقیر اند یا زندگی معمولی دارند هزینه بیمارستان او را ذره ذره جمع کنند."

/ 9 نظر / 10 بازدید
ساليانی

دوست عزيز سلام همه ی مطالبتون رو خوندم. عدالت واقعی ايده آلی است که در کشورهای مختلف جهان بطور نسبی می تونی از اون سراغ بگيری. به هر حال بايد سعی کرد تا ميشه به عدالت واقعی نزديک شد.

sh.kh

v bad barayash agahi bedahand ke ay mardom byaieed in dokhtar javan ra nejat dahid ..

ماکان

منم اونو خوندم...منم ۵ ميلياردی ميخوام

آرش

باز شروع کردی که...!!

داستانک

بله اينجا ايران است با دولتی مهر ورز کشويری پر از سربازان امام زمان(عج) خدا گهدارمان باشد انشاالله

مهسا

واقعا چی ميشه گفت؟..اين روز ها توی هر بلاگی سرک ميکشم همه دارن از دست گلهايی ميگن که در ايران به اب داده ميشه!...اما واقعا اين جمله ی درستی نيست..بايد بگم از جنايت هايی که در ايران انجام ميشه!

اسم

میدونی تو راست مگی ما فقط باید نگاه کنیم . خودمون برای کشور چیکار کردیم هیچ بعد میگیم آب و هوای لعنتی رو نگاه کن این مملکته

باد صبا

سلام حق با شماست. عدالت موج می زند. اين پنجمين باری است که از شما يک راهنمايی می خواهم و پاسخی دریافت نمی کنم. شما که تجربه تقريبا طولانی در نويسندگی و وبلاگنويسی داريد چه می کنيد که وبلاگ پر خواننده ای داريد؟ من يک وبلاگ تازه تاسيس دارم که هر چه بيشتر سعی می کنم که متنهای قوی بنويسم تعداد خواننده های وبلاگم کمتر می شود. موفق باشيد

باد صبا

سلام فکر ميکردم ديگه شما به ۵ ميليارد ناقابل گير نميدی